Pagina de start a forumului CasaNuntilor.ro Forum CasaNuntilor.ro
Inapoi la prima pagina

CasaNuntilor.ro - Stiri si noutati


 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 
Vino sa discutam! Rochii de mireasa
Relu Calota

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului CasaNuntilor.ro -> Cameramani / Servicii Video
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
admin
Site Admin


Data înscrierii: 11/Aug/2006
Mesaje: 16777211
Locație: Romania

MesajTrimis: Mie Apr 15, 2009 2:36 pm    Titlul subiectului: Relu Calota Răspunde cu citat (quote)

Filmari nunti / Servicii Video -> Relu Calota
Fotograf Profesionist

Nunta voastra. Ati visat probabil la ea toata viata. Ati planificat-o atent, luni intregi, ca sa fiti siguri ca nimic nu o sa va strice bucuria. Rochia e perfecta, tortul e spectaculos, familia e emotionata, prietenii abia asteapta sa inceapa distractia… Iar voi sunteti atat de fericiti, incat va doriti sa nu se termine niciodata.

In aceasta zi veti trece fara sa va dati seama de la o stare le alta: o sa tremurati de emotii, o sa va vina sa plangeti de bucurie sau sa radeti, o sa credeti ca nu este adevarat, o sa vreti sa fugiti, o sa vreti sa nu se termine niciodata. Nu puteti sa opriti timpul in loc, dar puteti sa ramaneti pentru totdeauna cu amintirile acestei zile. Cu fotografiile...


Sunt Relu Calota. Sunt profesionist in domeniul foto-video. De zece ani sunt cameraman intr-o televiziune importanta din Bucuresti.

Fotografia este marea mea pasiune. Fotografiez aproape orice, dar cel mai mult imi place sa fotografiez oameni. Fotografiile cu oameni spun multe …sau mai bine zis, oamenii pot fi extrem de expresivi in fotografii. Daca stii cum sa le faci, daca ai rabdare sa astepti, sa surprinzi... Nu cred ca exista oameni care nu sunt fotogenici. Multi spun: “nu ma fotografia ca nu sunt fotogenic” dar pe cei mai multi am reusit sa-i conving cu fotografiile mele.

Imi place sa folosesc in fotografiile mele lumina naturala, atat cat este posibil si-mi permit aparatele si evenimentele. Cand sunt fortat de imprejurari folosesc si alte surse de lumina.

Fotografia de nunta nu este un lucru simplu. Iti trebuie nu numai echipament profesional, dar si multa experienta foto.

Lucrez cu echipament profesional Canon (digital), am echipament de rezerva, lumini, umbrele. La cerere, pot face si fotografii pe film 35mm.

Inaintea evenimentului imi place sa stau de vorba cu clientii mei, sa-i cunosc, ca sa fiu sigur ca le pot face fotografiile pe care si le doresc.


                                                                             Relu Calota- Fotograf



Filmari nunti / Servicii Video -> Relu Calota
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului CasaNuntilor.ro -> Cameramani / Servicii Video Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community